Швейна машинка Brother Sapporo
- Код товару: 49245
- Модель: SAPPORO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Швейна машинка Brother Sapporo
| Загальні характеристики | |
| Джерело живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Комплектація | |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтоматично |
| Човник | горизонтальний ротаційний |
| Лапки в комплекті | |
| Лапки | універсальна; для вшивання блискавки; для обметування петлі |
| Можливості регулювання | |
| Регулювання | регулятор натягу нитки |
| Технічні хар-ки | |
| Кількість строчок | 14 шт |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
| Функції та можливості | |
| Функції | реверс; рукавна платформа |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









