Штатив Velbon EX-230
- Код товару: 39576
- Модель: EX-230
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Штатив Velbon EX-230
| Комплектація | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина (складений) | 43.4 см |
| За призначенням | для фотоапаратів; для відеокамер |
| Колір | чорний |
| Комплектується головкою | + |
| Максимальна висота | 122 см |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпуса (ніжок) | алюміній |
| Матеріал опор | гумові |
| Мінімальна висота | 42 см |
| Розміщення | підлоговий |
| Секцій ніжок | 3 |
| Тип | штатив |
| Тип голівки | 2D |
| Чохол в комплекті | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




