Шашличниця Grunhelm GTEG1026
- Код товару: 83303
- Модель: GTEG1026
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Шашличниця Grunhelm GTEG1026
| Комплектація | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити | 41.5x29.5x17.5 см |
| Кількість шампурів | 6 шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Поверхня пластин | гладка |
| Розмір робочої поверхні | 25.5 х 25.3 см |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип | шашличниця |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | термостат |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








