Саундбар TCL Q85H PRO
- Код товару: 93424
- Модель: Q85H PRO
-
28 099 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар TCL Q85H PRO
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS Virtual:X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Wi-Fi; Bluetooth |
| Інше | |
| Габарити (ШхВхГ) | 1054x68x123 мм |
| Управління | пульт ДК |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тилова акустика | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 7.1.4 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вхід | 1 шт. |
| Входи | USB A; оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 220x368x275 мм |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 860 Вт |
| Гарантия | |
Опис
Флагманська акустична система формату 7.1.4, головним чином розрахована на експлуатацію разом із телевізорами з діагоналлю близько 55 дюймів і більше. При номінальній потужності 860 Вт система включає в себе саундбар, бездротовий сабвуфер фазоінверторного типу і тилову акустику, що дозволяє формувати повноцінне об'ємне звучання з ефектом вертикального позиціонування — особливо вражаючим при відтворенні контенту з Dolby Atmos і DTS Virtual:X.
Підтримка технології RAY·DANZ забезпечує спрямоване розсіювання звуку, створюючи широку звукову сцену без спотворень. Саундбар TCL Q85H укомплектований бездротовим сабвуфером з великим корпусом (275 мм у глибину) і двома випромінювачами, що гарантує глибокі та щільні низькі частоти при перегляді фільмів та прослуховуванні музики. Підключення реалізовано за допомогою HDMI, оптичного входу, USB A та Bluetooth 5.1.
Також є модулі з Wi-Fi і AirPlay 2, що робить модель зручною для стримінгу з мобільних пристроїв і підключення до екосистеми розумного дому. Також пристрій підтримує широкий спектр аудіоформатів, включаючи Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD та Dolby Atmos. Управління здійснюється через комплектний пульт, а інтелектуальна функція AI-звукової адаптації автоматично підлаштовує параметри звучання під акустику приміщення. Цей саундбар буде особливо цікавий тим, хто шукає потужну і технологічну систему для створення домашнього кінотеатру.












