Саундбар LG S80QY
- Код товару: 83359
- Модель: S80QY
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар LG S80QY
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 9 шт |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS 96/24; DTS HD; DTS X; Dolby Digital; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi; Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Стрімінгові сервіси | Spotify |
| Інше | |
| Вага проєктора | 4.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1000x63.5x134 мм |
| Споживана потужність | 99 Вт |
| Управління | пульт ДУ; пультом від телевізора; зі смартфона; Google Assistant / Amazon Alexa |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тип встановлення | настінний |
| Формат звуку | 3.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт |
| HDMI-вхід | 1 шт |
| Входи | USB A; оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 10 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 200x406x404 мм |
| Потужність сабвуфера | 220 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 260 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








