Samsung Galaxy Galaxy Watch 6 Classic 47mm Silver (SM-R960NZSASEK
- Код товару: 90707
- Модель: Galaxy Watch 6 Classic 47mm Silver (SM-R960NZSASEK
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Samsung Galaxy Galaxy Watch 6 Classic 47mm Silver (SM-R960NZSASEK
| Апаратна частина | |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Додатково | вбудований плеєр; датчик освітлення; Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4ГГц/5ГГц; NFC; безконтактна оплата Samsung Pay; акселерометр; гіроскоп |
| Модель процесора | Exynos W930 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Частота процесора | 1400 МГц |
| Ядер процесора | 2 |
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 425 мАгод |
| Зарядка пристрою | бездротова |
| Час роботи (звичайний режим) | 40 год |
| Інше | |
| Вага | 85 г |
| Захист від води | 50 |
| Захист від пилу та води | IP68 |
| Маркування виробника | SM-R960NZKAEUE; SM-R960NZKASEK; SM-R960NZKAXAA; Ще ↓SM-R960NZKDWEU; SM-R960NZSAEUA; SM-R960NZSAEUE; SM-R960NZSASEK; SM-R960NZSAXAA |
| Розміри (без ремінця) | 46.5x46.5x10.9 мм |
| Стандарт захисту MIL-STD-810 | + |
| Комплектація | |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth v 5.3 |
| Колір | сріблястий |
| ОС гаджета | Wear OS |
| Тип | смартгодинник |
| Корпус та ремінець | |
| Безель | + |
| Варіанти застібок | класична (з пряжкою) |
| Варіанти ремінців | шкіра |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Швидкознімний ремінець | + |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Спорт і туризм | |
| Можливі вимірювання | пульсометр; ЕКГ (кардіограма); рівень кисню у крові; температура тіла; кількість кроків; пройдена відстань; швидкість руху; витрата енергії (калорії); час активності; відстеження сну; рівень стресу; жіночий календар |
| Навігація | GPS модуль; ГЛОНАСС; Galileo; карти; компас; альтиметр (висотомір); барометр (тиск) |
| Телефонія | |
| Дзвінки та оповіщення | повідомлення про виклики; голосове управління; вібрація; вбудований мікрофон; вбудований динамік |
| Функції та можливості | |
| PPI | 330 ppi |
| Діагональ | 1.31 " |
| Захист циферблата | сапфір |
| Роздільна здатність екрану | 432x432 пікс |
| Сенсорний екран | + |
| Тип | кольоровий |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





