Шабельна пила DeWALT DCS310N
- Код товару: 63753
- Модель: DCS310N
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Шабельна пила DeWALT DCS310N
| Акумулятор | |
| Акумуляторна платформа | DeWALT 12V XR |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Напруга батареї | 12 В |
| Сумісні акумулятори | DCB122, DCB123, DCB124, DCB125, DCB126, DCB127 |
| Двигун | |
| Потужність | 140 Вт |
| Розташування двигуна | поздовжньо |
| Інше | |
| Вага | 1.2 кг |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип | переносна |
| Тип пристрою | шабельна |
| Ріжуче обладнання | |
| Величина ходу | 14 мм |
| Макс. частота ходів | 2700 хід/хв |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | без зарядного пристрою |
| Функції | безключова заміна полотна; підсвічування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







