Ручний відпарювач Tefal DT8720E0
- Код товару: 93420
- Модель: DT8720E0
-
3 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач Tefal DT8720E0
| Комплектація | |
| Вага | 1.27 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25х14х11.8 см |
| Довжина мережевого шнура | 2.6 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Маркування виробника | DT8720E0 |
| Об'єм бака для води | 0.18 л |
| Продуктивність | 35 г/хв |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | ручний |
| Час безперервної роботи | 12 хв |
| Час нагріву | 25 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







