Ручний відпарювач SteamOne EUNS150P
- Код товару: 94418
- Модель: EUNS150P
-
4 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач SteamOne EUNS150P
| Комплектація | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.4х12х20.7 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від накипу | + |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Об'єм бака для води | 0.4 л |
| Об'єм бойлера для води | 0.15 л |
| Продуктивність | 30 г/хв |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | ручний |
| Час нагріву | 30 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







