Ручний відпарювач SteamOne EUDTC75B
- Код товару: 89712
- Модель: EUDTC75B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ручний відпарювач SteamOne EUDTC75B
| Комплектація | |
| Вага | 0.77 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 21x10.4x28.6 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка |
| Об'єм бака для води | 0.08 л |
| Продуктивність | 25 г/хв |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип | ручне |
| Час нагріву | 60 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







