Ручний відпарювач SteamOne CREAM400
- Код товару: 93504
- Модель: CREAM400
-
4 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач SteamOne CREAM400
| Комплектація | |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.4x12x20.7 см |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Об'єм бойлера для води | 0.4 л |
| Продуктивність | 30 г/хв |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | ручний |
| Час безперервної роботи | 27 хв |
| Час нагріву | 30 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








