Ручний відпарювач Sencor SSI 0850RS
- Код товару: 84283
- Модель: SSI 0850RS
-
1 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач Sencor SSI 0850RS
| Комплектація | |
| Вага | 0.95 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2x11x15.3 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | насадка для делікатних тканин; щітка |
| Об'єм бака для води | 0.26 л |
| Продуктивність | 20 г/хв |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | ручне |
| Час нагріву | 30 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














