Ручний відпарювач Grunhelm GHS-1006
- Код товару: 94256
- Модель: GHS-1006
-
1 301 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач Grunhelm GHS-1006
| Комплектація | |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6х12.2х14.6 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від накипу | + |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка |
| Об'єм бака для води | 0.12 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип | ручний |
| Час безперервної роботи | 18 хв |
| Час нагріву | 60 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



