Ручний відпарювач Gorenje GS2100BKV
- Код товару: 93616
- Модель: GS2100BKV
-
1 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач Gorenje GS2100BKV
| Комплектація | |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28х20х12 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка; мірна склянка |
| Об'єм бака для води | 0.22 л |
| Продуктивність | 35 г/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип | ручний |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















