Ручний відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
- Код товару: 93713
- Модель: E7HS2-6UG
-
2 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач Electrolux E7HS2-6UG
| Комплектація | |
| Вага | 0.83 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.3x34.4x11.4 см |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка |
| Об'єм бойлера для води | 0.1 л |
| Продуктивність | 26 г/хв |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип | ручний |
| Час нагріву | 20 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












