Ручний відпарювач Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW (910 003 640)
- Код товару: 86296
- Модель: E7HS1-6OW
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ручний відпарювач Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW (910 003 640)
| Комплектація | |
| Вага | 1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.4x12.4x34.4 см |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка |
| Маркування виробника | 910 003 640 |
| Об'єм бака для води | 0.1 л |
| Продуктивність | 24 г/хв |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип | ручне |
| Час нагріву | 20 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











