Роутер Zyxel LTE3202-M437
- Код товару: 81963
- Модель: LTE3202-M437
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Роутер Zyxel LTE3202-M437
| Антена і передавач | |
| Wi-Fi антен | 2 шт |
| Антен на 2.4 ГГц | 2 шт |
| Антени (моб. інтернет) | 2 роз'єми під антени |
| Тип антен | внутрішня |
| Бездротове з'єднання Wi-Fi | |
| Макс. швидкість при 2.4 ГГц | 300 Мбіт/с |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Частотний діапазон | 2.4 ГГц |
| Безпека | |
| Стандарти безпеки | WPA; WEP; WPA2 |
| Інше | |
| Вага | 270 г |
| Габарити | 164x147x72 мм |
| Маркування виробника | LTE3202-M437-EUZNV1F |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Комплектація | |
| Вхід даних (WAN-port) | SIM-карта |
| Колір | білий |
| Тип пристрою | роутер |
| Швидкість 4G (LTE) | Cat.4 (150с) |
| Підключення LAN | |
| LAN | 4 порти; 100 Мбіт/сек |
| Функції | |
| Додатково | DHCP-сервер; підтримка VPN; підтримка DDNS; підтримка DMZ |
| Функції та можливості | NAT; мережевий екран (Firewall); CLI (Telnet) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




