Рисоварка Sencor SRM 1890
- Код товару: 80097
- Модель: SRM1890SS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Рисоварка Sencor SRM 1890
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити | 28x32x23 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 1.8 л |
| Потужність | 830 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції | автоприготування; підтримання температури |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














