Рисоварка Russell Hobbs 27040-56
- Код товару: 84620
- Модель: 27040-56
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Рисоварка Russell Hobbs 27040-56
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 20.6х30х30 см |
| Знімна кришка | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Об'єм | 3.3 л |
| Потужність | 500 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Функції | підтримання температури; таймер автовимкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











