Рисоварка Russell Hobbs 27030-56
- Код товару: 85186
- Модель: 27030-56
-
2 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Рисоварка Russell Hobbs 27030-56
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 18x27x22 см |
| Знімна кришка | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Об'єм | 1.4 л |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Функції | підтримання температури; таймер автовимкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











