Thomas Twin Puma
- Код товару: 65614
- Модель: TWIN PUMA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Thomas Twin Puma
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 8.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 48x32x35 см |
| Довжина кабелю | 6 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | 788548 |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | 195292 |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | чорний |
| Мийний пилосос | + |
| Об'єм ємності для води | 2.5 л |
| Об'єм пилозбірника | 6 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип | звичайний |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

