Пилосос Thomas INOX 1516
- Код товару: 93387
- Модель: INOX 1516
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Thomas INOX 1516
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 6.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 49x37x37 см |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Сумісні HEPA фільтри | 787421 |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | 195149, 787100 |
| Тип труби | складова |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | червоний |
| Об'єм пилозбірника | 16 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | господарський |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; насадка сифон |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







