Пилосос Thomas DryBox Amfibia Family
- Код товару: 93386
- Модель: DryBox Amfibia Family
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Thomas DryBox Amfibia Family
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 8.25 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 49x31x32 см |
| Довжина кабелю | 8 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Маркування виробника | 788599 |
| Сумісні HEPA фільтри | 787244, 787241 |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | 787243, 787253 |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | чорний |
| Мийний пилосос | + |
| Об'єм ємності для води | 1.8 л |
| Об'єм пилозбірника | 2.6 л |
| Пилозбірник | аквафільтр / циклон |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; для м'яких меблів; щілинна; пилова; для миття килимів, для миття м'яких меблів |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





