Tefal Air Force Pro 360 Flex Aqua TY 9490 (TY9490WO)
- Код товару: 77511
- Модель: TY9490
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Tefal Air Force Pro 360 Flex Aqua TY 9490 (TY9490WO)
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга батареї | 21.9 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3 год |
| Час роботи | 35 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 131.9x24.3x25 см |
| Маркування виробника | TY9490WO |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Тип труби | з шарніром |
| Комплектація | |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); мінітурбощітка; електрична турбощітка; для м'яких меблів; довга щілинна; пилова; кутова; мікрофібра; швабра |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











