Пилосос Sencor SVW 8822
- Код товару: 93473
- Модель: SVW 8822
-
18 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Sencor SVW 8822
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час роботи | 30 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | підлогова |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 115x26.5x21.6 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Збирання води | + |
| Колір | чорний |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; довга щілинна; пилова; полотер (для протирання) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |























