Пилосос Sencor SVC308BK
- Код товару: 93549
- Модель: SVC308BK
-
2 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Sencor SVC308BK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.2 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3.5 год |
| Час роботи | 20 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | настільна |
| Інше | |
| Вага | 0.5 кг |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.2 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип | ручний (побутовий) |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












