Philips XB 2125
- Код товару: 71582
- Модель: XB2125/09
-
5 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Philips XB 2125
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4 кг |
| Відсік для насадок | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.8x23.9x26.5 см |
| Довжина кабелю | 6 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | XB2125/09 |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Сумісні HEPA фільтри | XV1220/01 |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 1.3 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | звичайний |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); щілинна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












