Philips Performer Compact FC 8389
- Код товару: 11041
- Модель: FC8389/01
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Philips Performer Compact FC 8389
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.5 кг |
| Відсік для насадок | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 40x28x25 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | FC8389/01 |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Сумісні HEPA фільтри | FC8038/01 |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | FC801903, FC802203, FC8027/01 |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | бірюзовий |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність всмоктування | 375 Вт |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); турбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







