Philips Performer Silent FC 8781
- Код товару: 53119
- Модель: FC 8781/09
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Philips Performer Silent FC 8781
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 47x32x28 см |
| Довжина кабелю | 9 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | FC8781/09 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Сумісні HEPA фільтри | FC803800 |
| Сумісні мішки (пилозбірники) | FC801903, FC802203, FC8027/01 |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | червоний |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога TriActive Pro /; паркетна; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










