Makita DCL182Z
- Код товару: 25331
- Модель: DCL182Z
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Makita DCL182Z
| Джерело живлення | |
| Акумуляторна платформа | Makita LXT 18V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Напруга батареї | 18 В |
| Сумісні акумулятори | BL1850B, BL1041B |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 0.3 год |
| Час роботи | 40 хв |
| Інше | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 100x15x12 см |
| Комплектація | |
| Колір | бірюзовий |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Прибирання | суха |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); щілинна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








