Grunhelm GVCM145
- Код товару: 69542
- Модель: GVCM145CO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Grunhelm GVCM145
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 45x33x27 см |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








