Пилосос Gorenje VCE01G4AHGR
- Код товару: 93600
- Модель: VCE01G4AHGR
-
4 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE01G4AHGR
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 7.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.3x27.9x26.8 см |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 3.3 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















