Пилосос Gorenje SVC222480AA
- Код товару: 93793
- Модель: SVC222480AA
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje SVC222480AA
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 22.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 115x25.5x22 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 747058 |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 70 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | EPA 11 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; довга щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















