Принтер Xerox C7000V_DN
- Код товару: 94332
- Модель: C7000V_DN
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Xerox C7000V_DN
| Апаратна частина | |
| Оперативна пам'ять | 2048 МБ |
| Частота процесора | 1050 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 256 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 60 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Кількість картриджів | 4 шт |
| Модель картриджів | 106R03761, 106R03762, 106R03763, 106R03764 |
| Підтримка ємного картриджа | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 3300 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 5300 стр |
| Щомісячний ресурс | 153 тис.арк |
| Друк | |
| Двосторонній друк | + |
| Друк першої ч/б сторінки | 5 с |
| Кольоровий друк | 35 стр/хв |
| Макс. роздільна здатність | 2400x1200 dpi |
| Ч/б друк | 35 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 54.3 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 590x671x637 мм |
| Лоток видачі | 500 аркушів |
| Лоток подачі | 620 аркушів |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Комплектація | |
| Кількість кольорів | 4 |
| Колір | білий |
| Колірність | кольоровий |
| Технологія друку | лазерний |
| Формат паперу | A3 |
| Функції та можливості | |
| Діагональ екрана | 5 " |
| Екран | сенсорний кольоровий |
| Передача даних | підключення до ПК (USB B); підключення до мережі (LAN); Wi-Fi 4 (802.11n); USB A (для флешок); NFC; Wi-Fi Direct; AirPrint |
| Хмарний друк | Mopria |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






