Принтер Xerox Phaser 3330
- Код товару: 24212
- Модель: 3330V_DNI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Xerox Phaser 3330
| Апаратна частина | |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 163 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 60 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Картридж більшої ємності | + |
| Кількість картриджів | 1 шт |
| Модель картриджів | 106R03620, 106R03621, 106R03622, 106R03623, 106R03625 |
| Ресурс фотобарабану | 30 тис.арк |
| Ресурс ч/б картриджа | 2600 стр |
| Щомісячний ресурс | 80 тис.арк |
| Друк | |
| Двосторонній друк | + |
| Друк першої ч/б сторінки | 7 с |
| Макс. роздільна здатність | 1200x1200 dpi |
| Ч/б друк | 40 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 9.9 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 366x368x257 мм |
| Лоток видачі | 150 аркушів |
| Лоток подачі | 300 аркушів |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Комплектація | |
| Колірність | монохромний |
| Технологія друку | лазерний |
| Формат паперу | A4 |
| Функції та можливості | |
| Екран | монохромний |
| Передача даних | підключення до ПК (USB); підключення до мережі (LAN); Wi-Fi 4 (802.11n); USB (для флешок); Wi-Fi Direct; AirPrint |
| Хмарний друк | Mopria |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




