Принтер Epson L805
- Код товару: 26752
- Модель: C11CE86403
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Epson L805
| Апаратна частина | |
| Щільність паперу (макс) | 300 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 1800 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 1800 стр |
| Тип чорнила | водорозчинні |
| Друк | |
| Кольоровий друк | 38 стр 5.1 стор |
| Макс. роздільна здатність | 5760х1440 dpi |
| Фотодрук | 12 с 10x15 см / |
| Ч/б друк | 37 стр 5.5 стор |
| Інше | |
| Вага | 6 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 537x289x187 мм |
| Лоток видачі | 50 аркушів |
| Лоток подачі | 120 аркушів |
| Маркування виробника | C11CE86403 |
Опис
Вбудована СБПЧ. Друк по Wi-Fi. Безліч гнучких налаштувань в пов'язаних додатках. Друк на компакт-дисках. Великий ресурс витратних матеріалів.
В комплекті немає USB-кабелю.
— Підключення до ПК (USB). Можливість дротового з"єднання з ПК по інтерфейсу USB. Не варто плутати цю функцію з описаним вище роз"ємом USB: в даному випадку периферійним пристроєм є сам принтер. Даний варіант є самим популярним у наш час способом дротового підключення до комп"ютера: USB-порти є практично в будь-якому ПК або ноутбуці.
— Wi-Fi. Бездротова технологія, першопочатково призначалася для роботи з комп"ютерними мережами, однак в наш час використовується також для прямого зв"язку між пристроями (Wi-Fi Direct см нижче). Зазвичай, принтери з Wi-Fi можуть працювати в якості мережевих пристроїв — коли зв"язок здійснюється по локалці, і доступ до принтера мають всі комп"ютери мережі; а от можливість прямого підключення гаджетів зустрічається рідше. Втім, конкретний функціонал Wi-Fi в будь-якому разі не завадить уточнити окремо.
— Wi-Fi Direct. Функція, що зустрічається в моделях з вбудованими модулями Wi-Fi (см вище). Підтримка Direct дозволяє підключати до такого принтера інші Wi-Fi пристрої (ноутбуки, смартфони, фотокамери тощо) безпосередньо, без використання роутера і локальної мережі. Це буває особливо зручно за відсутності мережевого обладнання, або якщо його потрібно додатково налаштовувати. Функціонал з"єднання Wi-Fi Direct загалом аналогічний Bluetooth (см вище); основна різниця полягає в тому, що Wi-Fi забезпечує більш швидку і надійний зв"язок, з більшою дальністю. Це особливо актуально при передачі великих об"ємів даних, наприклад, відправлення великоформатних документів на друк Крім того, такий зв"язок найкраще підходить для прямого друку з фотокамер — для бездротового підключення в такій техніці традиційно використовується Wi-Fi.
— USB. Роз"єм USB, що дозволяє підключати до принтера різну зовнішню периферію. Найчастіше використовується для прямого друку з флешок та інших накопичувачів, проте може застосовуватися і з іншими цілями, наприклад, для оновлення прошивки, діагностики несправностей і т. ін. Не варто плутати цю функцію з підключенням до ПК по USB, коли роль периферійного пристрою грає сам принтер (детальніше см нижче).









