Поверхневий насос Metabo P 4000 G
- Код товару: 43431
- Модель: 600964000
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Поверхневий насос Metabo P 4000 G
| Двигун | |
| Джерело живлення | електричний |
| Довжина кабелю живлення | 1.5 м |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1100 Вт |
| Інше | |
| Вага | 12.2 кг |
| Клас захисту (IP) | 44 |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Матеріал корпуса | чавун |
| Матеріал крильчатки / шнека | нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вих. отвір підключення/патрубок | 1" |
| Вхід. отвір підключення/патрубок | 1" |
| Макс. t рідини | 40 °С |
| Макс. напір | 46 м |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Відцентровий. Як випливає з назви, дана різновид насосів використовує відцентрову силу. Основним їх елементом є робоче колесо, встановлене в круглому корпусі; вхідний отвір знаходиться на осі обертання цього колеса. При роботі рідина за рахунок відцентрової сили, що виникає при обертанні колеса, відкидається від центру до його краях і потім надходить у вихідний патрубок, спрямований по дотичній до кола обертання колеса. Відцентрові насоси досить прості по конструкції і недорогі, при цьому вони надійні і економічні (за рахунок високого ККД), мають велику висоту всмоктування (див.нижче), а потік рідини виходить безперервним. У той же час продуктивність подібних агрегатів може сильно падати при високому опорі в системі подачі води. Крім того, якщо рівень рідини знаходиться нижче вхідного патрубка, насос перед кожним пуском доведеться заповнювати водою заново.







