Стельове кріплення i-Tech CELB 54L
- Код товару: 67668
- Модель: CELB-54L W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Стельове кріплення i-Tech CELB 54L
| Інше | |
| Приховане укладання дротів | + |
| Комплектація | |
| Максимальна відстань від стелі | 1560 мм |
| Максимальна діагональ | 55 " |
| Максимальне навантаження | 41 кг |
| Мінімальна відстань від стелі | 1060 мм |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулювання | нахил; поворот; обертання; регулювання висоти |
| Тип | стельове кріплення |
| Кути та розміри | |
| Кріплення VESA | 200x200 мм; 200х300 мм; 200x400 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 300x400 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм |
| Кут нахилу вниз | 25 ° |
| Кут обертання | 6 ° |
| Кут повороту | 360 ° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


