Портативна колонка Sven PS-485
- Код товару: 65675
- Модель: PS-485 black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Портативна колонка Sven PS-485
| Акумулятор | |
| USB-порт для зарядки | microUSB |
| Ємність акумулятора | 2000 мАгод |
| Інше | |
| Вага | 2500 г |
| Маркування виробника | SV-017408 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розміри (ВхШхГ) | 193x430x177 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підключення | |
| Джерела та носії | Bluetooth; mini-Jack (3.5 мм); USB; кардридер; FM-радіо |
| Технічні хар-ки | |
| Додатково | РК дисплей; ручка / ремінець |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 28 Вт |
| Тип | стерео |
| Фазоінвертор | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










