Рушникосушарка Teploceramic TCMT-T-250-WHITE
- Код товару: 93392
- Модель: TCMT-T-250-WHITE
-
3 300 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Рушникосушарка Teploceramic TCMT-T-250-WHITE
| Комплектація | |
| Габарити (ШхВхГ) | 600x600 мм |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Дизайн | дизайнерський |
| Захист від вологи | IP54 |
| Кабель живлення | прихований |
| Кількість перемичок | 2 шт. |
| Колір | білий |
| Країна походження бренду | Україна |
| Максимальна робоча t | 90 °C |
| Матеріал корпуса | склокераміка |
| Покриття | білий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Таймер | + |
| Терморегулятор | + |
| Тип | склокерамічна |
| Управління | електронне |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









