Плойка Rowenta Curling Tong CF2133
- Код товару: 87711
- Модель: CF2133F0
-
799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Плойка Rowenta Curling Tong CF2133
| Комплектація | |
| Діаметр плойки | 16 мм |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | CF2133F0 |
| Насадки і комплектація | пряма |
| Петля для підвішування | + |
| Поворот шнура на 360° | + |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Потужність | 25 Вт |
| Регулювання температури | 180 °C |
| Температурні режими | 1 |
| Тип пристрою | плойка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











