Плойка Ardesto HC-Y700PERL
- Код товару: 94215
- Модель: HC-Y700PERL
-
899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Плойка Ardesto HC-Y700PERL
| Комплектація | |
| Вхідна напруга 110/230В | + |
| Діаметр плойки | 25 мм |
| Колір | бежевий |
| Маркування виробника | HC-Y700PERL |
| Насадки і комплектація | пряма плойка |
| Поворот шнура на 360° | + |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Потужність | 48 Вт |
| Регулювання температури | 160, 180, 200, 220 °C |
| Температурні режими | 4 |
| Тип пристрою | плойка |
| Функції | іонізація; автоматичне вимкнення |
| Час нагріву | 60 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








