Плита Gorenje MEKS5121WM
- Код товару: 94482
- Модель: MEKS5121WM
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje MEKS5121WM
| Варильна поверхня | |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Решітки конфорок | сталеві |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| автопідпал | варильної поверхні |
| Газ-контроль | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Кришка | скляна |
| Духовка | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
Опис
Побутова кухонна плита з панеллю управління зі зручним дисплеєм, класичною газовою варильною поверхнею та місткою електричною духовкою. Модель представлена на ринку в 2022 році в рамках просунутої лінійки Advanced пристроїв від популярного словенського бренду Gorenje. Насамперед звернемо увагу на те, що ширина корпусу складає всього 50 см, при цьому загальний корисний об'єм духовки становить 70 л.
З додаткового обладнання для духовки виробником передбачений великий гриль, система конвекції для примусової циркуляції теплого повітря та можливість приготування на парі. Є спеціальний режим інтенсивного запікання AirFry та приготування заморожених страв FrozenBake. Термостат дозволяє регулювати температуру нагріву від 50 до 275 °C. Панель управління плити Gorenje MEKS 5121 W сформована зі звичних поворотних регуляторів та оснащена досить великим дисплеєм. Що ж стосується варильної поверхні, то вона має чотири газові конфорки різного діаметру: по одній на 54 мм і 99 мм, а також дві на 74 мм. Є система автозапалювання та газ-контроль, додатково передбачена скляна кришка.
Что касается видов грилей, то наибольшей популярностью в наше время пользуются электрогрили — они просты по конструкции, дают равномерный нагрев, позволяют точно регулировать режим и использовать множество дополнительных функций (вплоть до автоматических программ готовки). Так что подобные грили можно встретить даже в газовых духовках. А вот газовые устройства используются заметно реже: они считаются более экономичными, однако более сложны по конструкции и менее удобны в регулировке, чем электрические.


















