Плита Gorenje GK 5C40 SH (740540)
- Код товару: 85690
- Модель: GK5C40SH
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje GK 5C40 SH (740540)
| Варильна поверхня | |
| Кількість газових конфорок | 4 шт |
| Решітки конфорок | сталеві |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| автопідпал | варильної поверхні |
| Газ-контроль | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
Опис
Плита відомого виробника побутової техніки Gorenje в першу чергу привертає увагу своїм стильним дизайном та забарвленням у чорних та сірих тонах. Отже, пристрій добре впишеться практично в будь-який інтер'єр кухні. Модель відноситься до типу комбінованих і поєднує в собі газову варильну поверхню та електричну духовку. Варильна поверхня досить проста, але при цьому зручна у використанні.
Вона включає 4 конфорки різної потужності і сталеві решітки поверх них. Традиційно для газових плит є автозапалювання і система газ-контролю, яка автоматично відключає подачу газу в разі загасання полум'я. А ось можливості духовки більш розширені. Вона поставляється з однією решіткою та двома деко: глибоким і маленьким. Об'єм 70 літрів дає можливість готувати навіть кілька страв одночасно на різних рівнях.
Gorenje GK 5C40 SH оснащена електрогрилем для запікання продуктів та вентилятором, який включається в режимі конвекції, забезпечує циркуляцію гарячого повітря всередині камери та сприяє рівномірному приготуванню страв. Крім цього, доступні такі режими, як FastPreheat (швидке приготування), Pizza (приготування піци), розморожування та FrozenBake для заморожених страв. Про чистоту духовки подбає програма самоочищення AquaClean з використанням пари для розм'якшення сухих залишків їжі, крапель олії, жиру та інших забруднень.
Серед додаткових опцій - автоматичне відключення, внутрішнє підсвічування духової камери та таймер, який простежить за часом. Для керування передбачені звичні поворотні перемикачі та невеликий дисплей, на якому ведеться відлік часу та відображається інформація про налаштування. Також плита оснащена скляною кришкою та відділенням у нижній частині корпусу, де можна зберігати посуд та інше кухонне приладдя.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.




















