Плита Gorenje GE 5A21 WH (740487)
- Код товару: 85700
- Модель: GE 5A21 WH
-
14 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Плита Gorenje GE 5A21 WH (740487)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 14.5 см, 18 см, 18 см |
| Кількість чавунних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1 кВт, 1 кВт, 1.5 кВт, 2 кВт |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| Кришка | скляні |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 5 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 68 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Функції | термостат; електрогриль; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 740487 |
| Потужність підключення | 8.3 кВт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Тип варильної поверхні | електрична |
| Управління конфорками | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















