Плита Gorenje ECS 5350 WA (739028)
- Код товару: 79851
- Модель: ECS 5350 WA
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje ECS 5350 WA (739028)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 14.5 см, 18 см, 14x25 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 шт |
| Контурна конфорка | + |
| Овальна зона | + |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Автодоводчик дверцят | + |
| Кількість режимів приготування | 10 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 739028 |
Опис
Ефективна побутова кухонна плита з електричною варильною поверхнею і багатофункціональним духовою шафою з системою конвекції і власним електрогрилем. Модель була представлена на ринку в 2021 році і позиціонується виробником в середній ціновий сегмент. Плита Gorenje ECS 5350 WA оснащена варильною поверхнею зі склокерамічним покриттям і чотирма досить просунутими конфорками типу hi-light, які головним чином відрізняються невеликою тепловою інерцією, швидко виходять на заданий режим нагріву і забезпечують хорошу тепловіддачу.
На окрему увагу заслуговує Спеціальна овальна зона, яка стане в нагоді для роботи з відповідною витягнутою посудом (наприклад, качатницами). Також для зручності передбачений індикатор залишкового тепла. У свою чергу духова шафа з місткістю 70 л відрізняється особливою склепінчастою формою Homemade Plus, що на практиці забезпечує більш вільну циркуляцію повітря всередині, обволікаючи і розпікаючи продукти з усіх боків. В цілому виробником передбачений набір з 10 режимів готування для духовки. Автодоводчики дверцята GentleClose забезпечують її м'яке закриття. Ще одна важлива і зручна в експлуатації перевага духовки-система очищення камери за допомогою пари.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.















