Плита ELEYUS TWINGO 5007 H2 EF WH
- Код товару: 94096
- Модель: TWINGO 5007 H2 EF WH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита ELEYUS TWINGO 5007 H2 EF WH
| Варильна поверхня | |
| Кількість газових конфорок | 2 шт. |
| Кількість чавунних конфорок | 2 шт. |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| автопідпал | окремою кнопкою |
| Газ-контроль | варильної поверхні |
| Кришка | металева |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 6 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | традиційний |
| Функції | термостат; таймер; конвекція; електрогриль; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50х60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Тип варильної поверхні | комбінована |
| Управління конфорками | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


























