Плита Electrolux LKI 66020 AX (940 002 949)
- Код товару: 79811
- Модель: LKI66020AX
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Electrolux LKI 66020 AX (940 002 949)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14 см, 18 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.4 кВт, 1.8 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка (EuroKera) |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 6 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 73 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Функції | термостат; таймер; конвекція; електрогриль; приготування на парі; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x59.6x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Польща |
| Маркування виробника | 940 002 949 |
| Потужність підключення | 10.9 кВт |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип варильної поверхні | електрична |
| Управління конфорками | сенсорне |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








