Плита Amica 57IE3.323HTaD Xv
- Код товару: 74340
- Модель: 57IE3.323HTaD(Xv)
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Amica 57IE3.323HTaD Xv
| Варильна поверхня | |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 10 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Функції | термостат; таймер; конвекція; електрогриль; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Польща |
| Потужність підключення | 10.2 кВт |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип варильної поверхні | електрична |
| Управління конфорками | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








