Ланцюгова пила Bosch EasyCut 12 06033C9020
- Код товару: 27452
- Модель: 0.603.3C9.020
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ланцюгова пила Bosch EasyCut 12 06033C9020
| Інше | |
| Вага | 0.9 кг |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Акумуляторна платформа | Bosch Power for ALL 12 V |
| Комплектний акумулятор | 1 шт |
| Кріплення акумулятора | обойма |
| Модель акумулятора | PBA 12V 2.5Ah O-B |
| Напруга батареї | 12 В |
| Сумісні акумулятори | PBA 10.8, PBA 12 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Двигун | |
| Макс. оберти двигуна | 4100 об/хв |
| Розташування двигуна | поздовжньо |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип | переносна |
Опис
Ергономічна малогабаритна ланцюгова пила з акумуляторними живленням і пістолетною компонуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства Bosch DIY, моделі якого являють собою доступний і функціональний інструмент для домашніх майстрів. Підійде для користувачів, самостійно виконують помірні обсяги робіт, пов'язаних з пилянням в домашній майстерні і обрізанням гілок в саду або на присадибній ділянці.
Ключовою особливістю цього інструменту стало використання компактного ланцюгового полотна nanoBLADE, що представляє собою унікальну фірмову розробку, на яку було отримано 40 патентів. Полотно складається з 52 зубчиків висотою 4 мм і працює за принципом класичної ланцюгової пили. Завдяки цій оснащенні, малогабаритна пила Bosch EasyCut 12 06033C9020 працює без гучного шуму, створюючи рівні розрізи і занурювальні пропили.
На відміну від великих пив, такий інструмент майже не вібрує, тому можна працювати однією рукою. Особливості конструкції дають змогу здійснювати рез близько до краю матеріалу або обрізати гілки дерев впритул до стовбура. Можливо криволінійне пиляння з радіусом від 10 см і більше, а також занурювальний пропил без попереднього закручування. Швидка заміна пильного полотна виконується без застосування додаткових інструментів. Комплектується одним полотном nanoBLADE Wood Speed 65, акумуляторною батареєю PBA 12V (2,5 А∙год) і зарядкою GAL 1210 CV.




